Hanwha XNV-6120R
Hanwha Artikelnr XNV-6120R
END-OF-LIFE
NetcamCenter {{ fullProductName }}
End-of-life: Product mogelijk niet meer leverbaar
Wilt u persoonlijk advies over mogelijke alternatieven?
Stopgezet
+ Offerte
Beschrijving Hanwha XNV-6120R
De XNV-6120R/LPR biedt een kant-en-klare embedded LPR-oplossing. Wisenet X aangedreven door Wisenet 5, low-speed netwerk IR outdoor vandaal-dome LPR-camera voor parkeerplaatsen, drive-thrus en toegangspoorten tot 35 MPH. De belangrijkste cameraspecificaties zijn onder meer 2 MP, Full HD (1080p), 12x optische zoomlens (5,2 mm ~ 62,4 mm) (54,58º ~ 5,30º), H.265/H.264/MJPEG, WiseStream II-compressietechnologie, 150dB WDR, USB poort voor eenvoudige installatie, geavanceerde videoanalyse en geluidsclassificatie, krachtige IR-leds met leesbare lengte voor LPR 65 ft, echte D/N, dubbele SD-kaart, gangzicht, HLC, ontdooidetectie, DIS, 12VDC/24VAC/PoE, IP67 , IK10, NEMA 4X, ingebouwde -40°F verwarming. -40°C ~ +55°C (-40°F ~ +131°F) temperatuurclassificatie.
Belangrijke kenmerken:
  • Max. 2 Megapixel (1920 x 1080) resolutie
  • 5,2 ~ 62,4 mm (optische 12x) optische lens
  • Max. 60fps @ alle resoluties (H.265 / H.264)
  • H.265, H.264, MJPEG codec ondersteund, meerdere streaming
  • Dag en nacht (ICR), WDR (150dB), ontwaseming
  • DIS met ingebouwde Gyrosensor
  • Treuzelen, directionele detectie, mistdetectie, audiodetectie, Geluidsclassificatie, Manipulatie
  • Bewegingsdetectie, overdracht
  • SD / SDHC / SDXC 2-sleuf (max. 512 GB)
  • Gangweergave, WiseStreamII-ondersteuning
  • Zichtbare IR-lengte 70 m (229,66 ft), IP67 / IP66, NEMA 4X, IK10
  • LDC-ondersteuning (lensvervormingscorrectie)
  • PoE, 24 V AC, 12 V DC, Bi-directionele audio-ondersteuning