Vragen of hulp nodig? Bel +31 46 2021 000
Menu

Hanwha AMG250-1GBT-1S-P90

Hanwha Artikelnr AMG250-1GBT-15-P90

NetcamCenter {{ fullProductName }}

Industriële mediaconverter 1 x 10/100/1000BaseT(x) RJ45 met 60/90W PoE+, 1 x 100/1000BaseFx SFP
Op voorraad
Bestel nu
+ Offerte

Beschrijving Hanwha AMG250-1GBT-1S-P90

Industriële Ethernet-oplossingen

De mediaconverters van AMG bieden een multirate 100Mb/Gigabit Ethernet-uplink over glasvezel via de SFP-poort met optionele 30W of 60/90W PoE. Verkrijgbaar in zowel single- als dual channel-modellen, samen met een single channel-model met dubbele RJ45-poorten voor maximale ontwerpflexibiliteit.

Belangrijke kenmerken:

  • Compact formaat – ideaal voor kleine ruimtes, inclusief camerapalen en kasten langs de weg
  • De temperatuur van -40°C tot +75°C houdt de prestaties in extreme omstandigheden in stand
  • Plug & Play – geen gebruikersconfiguratie nodig
  • Montage op DIN-rail – snel te installeren en te verwijderen voor onderhoud
  • Alle SFP-poorten zijn multirate 100Mb/Gigabit – ondersteunen single en multimode, single of dual fiber opties tot 120Km
  • Dubbele redundante voedingsingangen met storingsrelais
  • Auto-Negotiation (802.3u) – bepaalt automatisch de beste verbindingssnelheid
  • Ondersteunt 15W, 30W, 60W en 90W PoE

Downloads

Datasheet Download pdf
Installatie handleiding Download pdf
Product afmetingen Download pdf

Specificaties

Product
Model number AMG250-1GBT-15-P90
EAN code 5060811140307
Merk Hanwha
Categorie
Overige Producten
Switches, PoE & voedingen
Hanwha Series
Switches, PoE & voeding
Voedingen PSU