NetcamCenter CAMERAKLEM-13-55MM
NetcamCenter Artikelnr CAMERAKLEM-13-55MM
NetcamCenter {{ fullProductName }}
Op voorraad
Bestel nu
+ Offerte
Beschrijving NetcamCenter CAMERAKLEM-13-55MM
  • Buizen met een diameter van 13mm t/m/ 55mm
  • Truss constructies
  • Plaatmateriaal met een dikte van minimaal 10mm. (Zoals boekenplanken.)