Vragen of hulp nodig? Bel +31 46 2021 000
WebcamCenter heet vanaf nu NetcamCenter Meer informatieVerbergen
Menu

AXIS T8611 Sfp Module Lc.lx

AXIS Artikelnr 5801-801

{{ fullProductName }}

SFP Singlemode Lc glasvezelmodule voor een transmissiebereik tot 10 km
Op voorraad
Bestel nu
+ Offerte

Beschrijving AXIS T8611 Sfp Module Lc.lx

SFP Singlemode Lc glasvezelmodule voor een transmissiebereik tot 10 km

AXIS T8611 SFP-module LC.LX is een small form-factor pluggable (SFP) transceiver die netwerkapparaten, zoals switches of routers, voorziet van een glasvezelnetwerkverbinding. Het is van industriële kwaliteit met een breed temperatuurbereik en bevat verbindingsverlies waardoor netwerkredundantie mogelijk is. Conform SFP Multisource Agreement (MSA), is het op elk moment eenvoudig te installeren in compatibele poorten zonder de online werking van de hostapparatuur te onderbreken. FP-laserdiodes met lange golflengte (1.310 nm) maken datatransmissie tot 10 km mogelijk op een single-mode 9/125 μm optische vezel. De module is getest en geverifieerd met Axis-producten.

Kenmerken

  • Bereik tot 10 km
  • Single-mode vezel
  • Link verlies functie
  • Industriële kwaliteit - uitgebreid temperatuurbereik
  • Voldoet aan SFP MSA

Downloads

Datasheet Download
Product afmetingen Download

Specificaties

Product
Model number 5801-801
EAN code 7331021055704
Merk AXIS
Categorie
Overige Producten
Diversen
Diversen
Sensormodule